info
عکس ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک
category

ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک (محله پاسداران، حمیدیا)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک

موقعیت ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک در محله پاسداران حمیدیا را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران حمیدیا و بلوار پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی سنگک، آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک یزد، موسسه زبان نارسیس، دفتر قالیشویی آفتاب کبیر یزد و فروشگاه ستاره شهر 3 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک

در شهر حمیدیا، محله پاسداران بلوار پاسداران، ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران، بین کوچه 24 و 26 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف حمیدیا دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی سفیر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آزمایشگاه مکانیک خاک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاسین
  بلوار پاسداران، بین کوچه 31 پاسداران و 33
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی
  بلوار ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک ندارد.
  neshan logo