info
عکس ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک
category

ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک محله پاسداران، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک

ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران حمیدیا و بلوار پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی سنگک، آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک یزد، دفتر قالیشویی آفتاب کبیر یزد، موسسه زبان نارسیس و فروشگاه ستاره شهر 3 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک حمیدیا

در شهر حمیدیا، محله پاسداران ، ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک حمیدیا قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران، بین پاسداران 24 و 26 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک حمیدیا عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف حمیدیا دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی سفیر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک حمیدیا مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آزمایشگاه مکانیک خاک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاسین
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 31 و 33
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی
  بلوار ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک ندارد.
  neshan logo