info
عکس ایستگاه اتوبوس سینا
category

ایستگاه اتوبوس سینا محله بلوار جمهوری، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سینا

ایستگاه اتوبوس سینا (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار جمهوری یزد و خیابان وکیل واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و دو ایستگاه اتوبوس در محله بلوار جمهوری یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی محسن و همچنین مسجد شهید کمال اسلامی، غذای بیرون بر مائده، گیمنت دراگ ، دفتر پیشخوان و داروخانه دکتر ابریشمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سینا یزد

ایستگاه اتوبوس سینا یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله بلوار جمهوری پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در وکیل واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سینا یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شرق قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سینا یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سینا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه ملانوری
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی، بین محمد فانی و یزدی 60
 • ایستگاه پلیس 16
  بلوار امام حسین، بین شهربانو و امام حسین 16
 • ایستگاه اتوبوس بانک انصار
  بلوار جمهوری اسلامی، بین وحدت و پیمان
 • ایستگاه اتوبوس کوچه فجر
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سینا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سینا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سینا ندارد.
  neshan logo