info
عکس فروشگاه رینگ و لاستیک رادیال اسپرت
category

فروشگاه رینگ و لاستیک رادیال اسپرت (اصفهان)

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه رینگ و لاستیک رادیال اسپرت

فروشگاه رینگ و لاستیک رادیال اسپرت (فروشگاه مرتبط با خودرو) در اصفهان و خیابان هشت بهشت غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پردیس، بیمارستان شهید صدوقی و ترمیم مو زعفرانیه و همچنین مرکز مشاوره پرتو توحید، پیتزا نیک شان، رستوران گیاهی زیما، دندان پزشکی هشت بهشت و هشت بهشت قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده فروشگاه رینگ و لاستیک رادیال اسپرت واقع شده‌اند:

 • سوپر تایر رضایی
  حمزه اصفهانی جنوبی، نرسیده به کلاه مال
 • لاستیک رحیمی
  حمزه اصفهانی شمالی، بین مسائلی و شهید صمدانی
 • لاستیک علی
  هشت بهشت غربی، بین شهید خمسه عشر و قوام
 • کلینیک اتومبیل کلانی
  (5.0)
  گلزار، کیان ارثی
 • دنیای لاستیک سوفیا
  (2.0)
  بزرگمهر، بین رکن الدوله و شهید حمید جوان بخت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه رینگ و لاستیک رادیال اسپرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه رینگ و لاستیک رادیال اسپرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه رینگ و لاستیک رادیال اسپرت ندارد.
  neshan logo