info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای دکتر حسابی
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای دکتر حسابی محله کوی ولی عصر، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای دکتر حسابی

ایستگاه اتوبوس ابتدای دکتر حسابی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی ولی عصر اصفهان و خیابان ملک الشعرای بهار واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوی ولی عصر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ اسماعیلی و همچنین باشگاه بدنسازی هیرمند، گز و شیرینی تمشک آبی، آبمیوه و بستنی ونیز، هایپر مارکت دکتر حسابی و آش آبادان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای دکتر حسابی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس ابتدای دکتر حسابی اصفهان، شهر اصفهان، محله کوی ولی عصر است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ملک الشعرای بهار، بین سعادت و جانبازان بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای دکتر حسابی اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی پادمهر قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای دکتر حسابی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای دکتر حسابی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید بخشی
  جانبازان، بین علویه همایونی و شهید بخشی
 • ایستگاه اتوبوس بهشت
  حبیب الهی
 • ایستگاه اتوبوس دفتر اسناد
  رودکی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان نسترن
  علویه همایونی، بعد از هدایت
 • ایستگاه اتوبوس بازار
  دکتر حسابی، لاله، لادن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای دکتر حسابی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای دکتر حسابی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای دکتر حسابی ندارد.
  neshan logo