info
عکس فروشگاه افق کوروش
category

فروشگاه افق کوروش محله شهرک نفت (البرز)، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه افق کوروش

فروشگاه افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان نخل واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پاساژ شمیران سنتر و پاساژ نخل و همچنین رستوران کافه ارکیده (شعبه اقدسیه)، اداره پست لشگرک، مرکز خرید شمیران سنتر، پلیس + 10 و پوشاک سله بن قرار گرفته است.

درباره فروشگاه افق کوروش تهران

فروشگاه افق کوروش تهران در محله شهرک نفت (البرز) شهر تهران، در قرار دارد. فروشگاه افق کوروش تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک نفت (البرز) است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند افق کوروش، فروشگاه دیلی مارکت و فروشگاه شهروند در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه افق کوروش تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افق کوروش تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ستاد قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو شهید محلاتی که نزدیک به فروشگاه افق کوروش تهران است، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه افق کوروش تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه افق کوروش تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه افق کوروش واقع شده‌اند:

 • افق کوروش
  آبادان، گلستان چهارم
 • فروشگاه دیلی مارکت
  ارتش، ازگل، بین یاسمن و مسجد
 • فروشگاه شهروند
  بزرگراه ارتش، باغ شمیران، زاگرس
 • فروشگاه شهروند (داخل شمیران سنتر)
  ارتش، بعد از بهاران
 • هایپر مارکت سایا
  (5.0)
  بزرگراه ارتش، نخل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ale (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه افق کوروش ندارد.
  neshan logo