info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک مهدی
category

ایستگاه اتوبوس پارک مهدی محله محله زیبا، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک مهدی

ایستگاه اتوبوس پارک مهدی (ایستگاه اتوبوس) در محله محله زیبا یزد و خیابان امام مهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله محله زیبا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد تقوی، فروشگاه پرتورایانه، پارک شهید محمد علی سلطانی، حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) و گل و کاکتوس رویال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک مهدی یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس پارک مهدی یزد است که در محله محله زیبا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام مهدی، بین مهدی 7 و 12 واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک مهدی یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک مهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی
  امام مهدی، بین مهدی 34 و 36
 • ایستگاه اتوبوس کمیته امداد
  امام مهدی، بین مهدی 34 و 36
 • ایستگاه اتوبوس پارک شهید ابراهیمی
  سلمان فارسی، برهان پور
 • ایستگاه اتوبوس شهید ابطحی
  بلوار دهه فجر، بین دهه فجر 31 و هنربخش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک مهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک مهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک مهدی ندارد.
  neshan logo