info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان همافر
category

ایستگاه اتوبوس میدان همافر محله خلیل حسن بیگی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان همافر

ایستگاه اتوبوس میدان همافر (ایستگاه اتوبوس) در محله خلیل حسن بیگی یزد و خیابان همافر واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله خلیل حسن بیگی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی دیلینگ دیلینگ، موزه پیشه های کهن و عمده فروشی رنگ کوروش و همچنین کافی نت یاس نت، داروخانه دکتر لطفعلیانی، پخش نیکخواه، مبلمان شفق و مسجد حضرت خدیجه (س) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان همافر یزد

ایستگاه اتوبوس میدان همافر یزد در شهر یزد، محله خلیل حسن بیگی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس همافر، نرسیده به ایمان است. ایستگاه اتوبوس میدان همافر یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان همافر یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان همافر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر
  شهید جوکار، عباس پارسائیان
 • ایستگاه اتوبوس جهانفر
  شهید خلیل حسن بیگی، ارسلان، ارسلان 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان همافر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان همافر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان همافر ندارد.
  neshan logo