info
عکس ایستگاه دوچرخه
category

ایستگاه دوچرخه محله دانشگاه، مشهد

ایستگاه دوچرخه
3.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه دوچرخه

ایستگاه دوچرخه (ایستگاه دوچرخه) در محله دانشگاه مشهد و کنارگذر بزرگراه کلانتری واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه دوچرخه در محله دانشگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درب شرقی دانشگاه فردوسی مشهد، مرکز رشد فناوری دانشگاه فردوسی، پارکینگ درب شرقی، تدبیر اندیشان آرکا و ایستگاه اتوبوس میدان آزادی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده ایستگاه دوچرخه واقع شده‌اند:

 • بوستان ملت
  (3.0)
  زیرگذر میدان آزادی
 • ایستگاه دوچرخه
  (4.0)
  آزادی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پلاک ۱۱ (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه دوچرخه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه دوچرخه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه دوچرخه ندارد.
  neshan logo