info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی
category

ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی محله گلستان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی

ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان یزد و خیابان طراوت واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله گلستان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سفیداب و همچنین رستوران برگ سبز، بازار برق یزد، سالن ورزشی گلستان، لبنیات سنتی طراوت و دبستان شیوا صبوری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی یزد

ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله گلستان پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به طراوت، بین میعاد و میدان ایثار بروید. ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان صیاد شیرازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب
  پژوهش، بین بهار و میدان کتاب
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی
  بلوار ابن سینا، بلوار شهدای هسته ای، شهید احمدی روشن
 • ایستگاه اتوبوس خیابان تندگویان
  بلوار شهیدان اشرف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی ندارد.
  neshan logo