info
عکس ایستگاه اتوبوس مهد کودک گلها
category

ایستگاه اتوبوس مهد کودک گلها (محله صفائیه، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهد کودک گلها

موقعیت ایستگاه اتوبوس مهد کودک گلها در محله صفائیه یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مهد کودک گلها (ایستگاه اتوبوس) در محله صفائیه یزد و خیابان ملّاصدرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خورشید و همچنین کافه برزیل یزد، مرغ سوخاری و کنتاکی، ایستگاه اتوبوس مهد کودک گلها، کفش ساران یزد و مزون سوسن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهد کودک گلها

آدرس ایستگاه اتوبوس مهد کودک گلها، شهر یزد، محله صفائیه خیابان ملّاصدرا است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین هفتم ملاصدرا و دهم ملاصدرا است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مهد کودک گلها عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مهد کودک گلها مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهد کودک گلها واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس
  بلوار آتش نشان، خیابان صدرالساداتی، خیابان محقق داماد
 • ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز
  بلوار امیر کبیر، خیابان گلستان، بین چهل و سوم و خیابان منتظر فرج
 • ایستگاه اتوبوس یاور کویر
  خیابان تیمسار فلاحی، بین مریم و بنفشه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهد کودک گلها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهد کودک گلها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهد کودک گلها ندارد.
  location استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین هفتم ملاصدرا و دهم ملاصدرا
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo