info
عکس ایستگاه اتوبوس توانبخشی مهرطلبان
category

ایستگاه اتوبوس توانبخشی مهرطلبان محله جوان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس توانبخشی مهرطلبان

ایستگاه اتوبوس توانبخشی مهرطلبان (ایستگاه اتوبوس) در محله جوان یزد و بلوار فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله جوان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نی نی ژست و همچنین آموزشگاه موسیقی کوک ، کارواش مدرن، پیتزا سیسیلیز، ایستگاه اتوبوس توانبخشی مهرطلبان و فروشگاه میوه و سبزیجات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس توانبخشی مهرطلبان یزد

ایستگاه اتوبوس توانبخشی مهرطلبان یزد در شهر یزد، محله جوان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار فردوسی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس توانبخشی مهرطلبان یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس توانبخشی مهرطلبان یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده توانبخشی مهرطلبان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید واحدی
  بلوار فردوسی، فروغ
 • ایستگاه اتوبوس میدان اعلم
  بلواردانشگاه، بعد از میدان عالم
 • ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران
  بلوار فردوسی، بین میدان امام موسی صدر و فردوسی 6
 • ایستگاه اتوبوس مسلم ابن عقیل
  فضیلت، سعادت، بین بشارت و میدان علامه امینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس توانبخشی مهرطلبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس توانبخشی مهرطلبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس توانبخشی مهرطلبان ندارد.
  neshan logo