عکس شهر کتاب
category

شهر کتاب (محله باغ آذری، تهران)

کتاب فروشی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت

موقعیت شهر کتاب یکی از کتاب فروشی‌های خوب منطقه در محله باغ آذری تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

شهر کتاب (کتاب فروشی) در محله باغ آذری تهران و خیابان ورودی مترو ترمینال جنوب واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه مسافربری جنوب (ترمینال جنوب)، پارکینگ روباز ترمینال جنوب، مسجد ترمینال جنوب، ایستگاه اتوبوس ترمینال جنوب و ورودی مترو ایستگاه ترمینال جنوب قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از کتاب فروشی‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو ترمينال جنوب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر شهر کتاب


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت

تلفن تماس: 02155789765


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بیستون (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهر کتاب تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

فروشگاه فروشی کتاب

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد شهر کتاب

 • avatar
  بچه شاه عبدالعظیم حسنی (شهریار سطح ۹) یکشنبه 18 اردیبهشت ماه 1401

  بسیار خوبه این فرهنگ سازی،وسیع تر بشه...

  1
 • avatar
  @tena_daneshfar (شهریار سطح ۴) شنبه 04 اردیبهشت ماه 1400

  شهر کتاب یک کتاب فروشی کامل با کتابهای متنوع که برای همه رده های سنی مناسبه

  1
 • avatar
  mostafa_1366 (شهریار سطح ۵) چهارشنبه 23 تیر ماه 1400

  کتاب فروشی خیلی خوبی است و تنوع بالایی داره

  1
 • avatar
  حسین ۱۳۶۴ (شهریار سطح ۹) شنبه 09 مهر ماه 1401

  فروشگاهای زنجیره کتابفروشی که کمک زیادی میکنه در گسترش فرهنگ کتابخوانی

 • avatar
  ایران شگفت انگیز (شهریار سطح ۱۰) چهارشنبه 08 تیر ماه 1401

  شهر کتاب که تنها کتابخانه موجود در داخل ساختمان ترمینال اتوبوسرانی بین شهری جنوب است.و معمولا برای کسانی که اهل کتاب و کتاب خوانی مخصوصا در اتوبوس یا در هنگام معطلی برای رسیدن به وقت سوار شدن هستند بهترین گزینه است.

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شهر کتاب تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهر کتاب تهران ندارد.