info
عکس ایستگاه اتوبوس منبع آب جنوبی
category

ایستگاه اتوبوس منبع آب جنوبی محله سازمان آب، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس منبع آب جنوبی

ایستگاه اتوبوس منبع آب جنوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله سازمان آب تهران و بلوار آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله سازمان آب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه جینو، فلافل آقاجون، کافی نت عرفان، مجتمع تجاری اداری میلاد و داروخانه دکتر نظیری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس منبع آب جنوبی تهران

در شهر تهران، محله سازمان آب ، ایستگاه اتوبوس منبع آب جنوبی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آیت الله کاشانی، بعد از بلوار جوانمردان قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس منبع آب جنوبی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهران قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شهید مفتح قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس منبع آب جنوبی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده منبع آب جنوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مطهری غربی
  بلوار آیت الله کاشانی
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بزرگراه شهید همت، شهدای کن
 • ایستگاه اتوبوس الغدیر
  بزرگراه شهید همت، شهدای کن
 • ایستگاه اتوبوس مطهری شرقی
  بلوار آیت الله کاشانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 18 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس منبع آب جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 18 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس منبع آب جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس منبع آب جنوبی ندارد.
  neshan logo