info
عکس هایپرمارکت پیروز
category

هایپرمارکت پیروز محله شهرک گلها، رشت

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایپرمارکت پیروز

هایپرمارکت پیروز (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهرک گلها رشت و خیابان نرگس واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهرک گلها رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شبانه روزی دامپزشکی گیلان و مرکز خرید ایرانیان و همچنین مجموعه ورزشی یادگار امام، جهان کولر، خانه معماری ایران، پمپ بنزین گلسار و داروخانه دکتر فخار قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده هایپرمارکت پیروز واقع شده‌اند:

 • سوپر Vip
  بلوار گیلان، بین علی حسین نیا و خیابان 154
 • سوپر مارکت پارس
  بابک نوری هریس، بین سهند و مستشاری
 • هایمارت - فروشگاه فروشگاه امین
  بلوار شهیدان یوسفی، کوی حسینی، بین دهم و نودهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آنیل (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپرمارکت پیروز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایپرمارکت پیروز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپرمارکت پیروز ندارد.
  neshan logo