info
عکس مطب دکتر افشین زالی
category

مطب دکتر افشین زالی محله جوادیه - فرهنگ سرا، تهران

درباره‌ی مطب دکتر افشین زالی

مطب دکتر افشین زالی (مطب پزشک) در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران و خیابان کرمی واقع شده است. این مطب یکی از دو مطب پزشک در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه لوازم آشپزخانه مدرن و همچنین فروشگاه دوچرخه شرق، باشگاه فایت پلاس، بستنی عمو، نایلون کشوری و مسکن فرزانه قرار گرفته است.
سایر پزشکان که در محدوده مطب دکتر افشین زالی واقع شده‌اند:

 • مطب دکتر زالی
  بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم، بین درخشان و گلسرخی
 • مطب دکتر سهیل شعبانلوئی
  (4.1)
  زین الدین، طالقانی، بین برغمدی و شفاعتی
 • دکتر حمیدرضا بدیهی (عمومی، پوست و مو)
  (4.1)
  بزرگراه شهید زین الدین، شفیعی مکرم، بیست متری ولیعصر، بین بلوار زهدی و ربیعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mehdipsd (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر افشین زالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر افشین زالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر افشین زالی ندارد.
  neshan logo