info
عکس اداره ورزش و جوانان جنوب شرق تهران
category

اداره ورزش و جوانان جنوب شرق تهران (محله آبشار، تهران)

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره ورزش و جوانان جنوب شرق تهران

موقعیت اداره ورزش و جوانان جنوب شرق تهران در محله آبشار را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اداره ورزش و جوانان جنوب شرق تهران (اداره و سازمان دولتی) در محله آبشار تهران و خیابان گوته واقع شده است. این اداره یکی از چهار اداره و سازمان دولتی در محله آبشار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ یاس شکوفه و همچنین مجموعه تالارهای قصر گوهر، آزمایشگاه پاتوبیولوژی 17 شهریور، مسجد آشتیانیها، بیمه ایران شعبه ممتاز و مرکز پایان کارتن خوابی (دفتر مرکزی) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو امیرکبیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره ورزش و جوانان جنوب شرق تهران واقع شده‌اند:

 • شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه
  کفایی امانی، 17 شهریور، بین ناطقی و مجاهدین اسلام
 • شهرداری ناحیه یک منطقه 14
  مجاهدین اسلام، 17 شهریور، آریایی پور، بین یکم و دوم
 • کانون اتحادیه آموزشگاههای رانندگی
  مجاهدین اسلام، 17 شهریور
 • پست برق باغ فرید
  (5.0)
  بزرگراه محلاتی، گیلکی شمالي
 • منطقه برق مولوی
  (5.0)
  مجاهدین اسلام، تقاطع 17 شهریور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد حسینی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ یکشنبه 24 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره ورزش و جوانان جنوب شرق تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 24 اردیبهشت ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره ورزش و جوانان جنوب شرق تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره ورزش و جوانان جنوب شرق تهران ندارد.
  neshan logo