info
عکس فروشگاه خانواده
category

فروشگاه خانواده (محله رضاشهر، مشهد)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه خانواده

فروشگاه خانواده (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله رضاشهر مشهد و بلوار رضوی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از شصت و هشت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا تاک، مسجد پیغمبر اکرم (ص)، کافه میامی، مکتوس شعبه پیروزی و نان چورک امین قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه خانواده واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت گل پسر
  بلوار شهید فکوری، فکوری66
 • سوپر مارکت
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی26 و 28
 • سام مارکت
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی19 و خاقانی21
 • سوپر مارکت دهخدا
  بلوار پیروزی، پیروزی 15، دهخدا، بین دهخدا 3 و 5
 • حق شناس 10 شهید حسن خباز
  بلوار پیروزی، پیروزی22، شهید حق شناس، بین حق شناس7 و پیروزی20
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sohiii (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه خانواده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه خانواده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه خانواده ندارد.
  neshan logo