info
عکس مجتمع تجاری آسمان 2
category

مجتمع تجاری آسمان 2 محله 17 شهریور، مشهد

بازار و مرکز خرید
4.5
17 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع تجاری آسمان 2

مجتمع تجاری آسمان 2 (بازار و مرکز خرید) در محله 17 شهریور مشهد و خیابان شهید حنایی واقع شده است. این مجتمع یکی از نوزده بازار و مرکز خرید در محله 17 شهریور مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی اکسون پارک و مرکز خرید آسمان و همچنین هتل سیمرغ، غذاخوری ابوالفضل ترک، سیسمونی شهر کودک، مجتمع تجاری اکسون و مانتو دل آسا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مراکز خرید خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری آسمان 2 واقع شده‌اند:

 • بازار بزرگ زعفران سی نور
  شهید حنایی، شهید حنایی 21
 • مجتمع تجاری آفتاب
  (5.0)
  بلوار 17 شهریور جنوبی، شیخ طوسی، میرمرتضوی، بین میرمرتضوی 3 و 8
 • پوشاک بیضایی
  (5.0)
  بلوار 17 شهریور، بلوار 17 شهریور جنوبی
 • مرکز خرید کیمیا 2
  (5.0)
  بلوار 17 شهریور جنوبی، بین 17 شهریور 2/1 و شهید حنایی
 • مرکز خرید
  (5.0)
  شهید حنایی، بین شهید حنایی 21 و 23
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 16 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری آسمان 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 16 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری آسمان 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری آسمان 2 ندارد.
  neshan logo