info
عکس فروشگاه هفت
category

فروشگاه هفت محله بهارستان، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه هفت

فروشگاه هفت (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله بهارستان تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سیزده فروشگاه زنجیره‌ای در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آراد، موزه نقاشی پشت شیشه و مجتمع تجاری اداری بهار و همچنین هتل بهار، مجتمع تجاری اداری بهار، فلافل مامان جون، رستوران برادران و کافه پرگار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه هفت تهران

آدرس فروشگاه هفت تهران، شهر تهران، محله بهارستان و است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02148633044 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه هفت تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله بهارستان به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه یاران دربان چالیش، چرم سهند و فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو هستند.

چطور به فروشگاه هفت تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه هفت تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سینما قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو سعدی که نزدیک به فروشگاه هفت تهران است، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه هفت تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر از فروشگاه هفت تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
فروشگاه هفت در سایر شهرها

نظرات کاربران در مورد فروشگاه هفت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  استکی
  جمعه 24 اردیبهشت ماه 1400

  فروشگاه هفت تخفیف داشته، ماشین های شیرو... درمقابل فروشگاه ترافیک بد ایجادکرده، وخرید گوشت قرمز وسفید خوب نبوده و پیام تبلیغاتی برای جایزه بی فایده میباشه..

  1
 • avatar
  جاودانی
  سه شنبه 07 اردیبهشت ماه 1400

  فروشگاه هفت محیط مناسبی داره و کیفیت و تنوع اجناس هم خوبه رفتار پرسنل با مشتری مناسبه قیمتاشونم خوبه

 • avatar
  کلاتی
  پنجشنبه 24 تیر ماه 1400

  فرشگاه بدی نیست ،معملیه


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه هفت واقع شده‌اند:

 • فروشگاه یاران دربان چالیش
  انقلاب اسلامی، رامسر، بین محمدپور و بهبهان
 • چرم سهند
  سعدی شمالی، بخارا، هاشمی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  انقلاب اسلامی، بین شکوه و رامسر
 • جانبو
  انقلاب اسلامی، بین نادری و بن بست حیدری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ALP ƏRSƏLAN (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه هفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه هفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه هفت ندارد.
  neshan logo