info
عکس ایستگاه اتوبوس کارخانه درخشان
category

ایستگاه اتوبوس کارخانه درخشان محله مکتب امام، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کارخانه درخشان

ایستگاه اتوبوس کارخانه درخشان (ایستگاه اتوبوس) در محله مکتب امام یزد و خیابان چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله مکتب امام یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کوچه منبع آب و مرکز خرید جامه و همچنین رستوران رویال، بیمه پاسارگاد نمایندگی خیاط، شرکت امن پردازان کویر، اتحاد سیستم و خرید فروش خشکبار حبوبات برنج زعفران لیوناب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کارخانه درخشان یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس کارخانه درخشان یزد است که در محله مکتب امام قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس چمران، بین اویسی و صادقیه می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کارخانه درخشان یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کارخانه درخشان یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کارخانه درخشان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی
  مسکن، بین رهبر و دهم
 • ایستگاه اتوبوس کوچه شکوفه
  خاتم، مقداد
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  آیت الله کاشانی
 • ایستگاه اتوبوس امام صادق
  بلوار شهید عاصی زاده، بین امام مهدی و مسجد الرئیس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کارخانه درخشان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کارخانه درخشان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کارخانه درخشان ندارد.
  neshan logo