info
عکس بازار آجیل
category

بازار آجیل محله بازار تهران، تهران

فروشگاه آجیل و خشکبار
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازار آجیل

بازار آجیل (فروشگاه آجیل و خشکبار) در محله بازار تهران تهران و خیابان بازار غریبیان واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و یک فروشگاه آجیل و خشکبار در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه شهید دکتر چمران و بازار بزرگ تهران و همچنین مسجد جامع بازار تهران، رستوران مرشد، بازار تحریر، پارسا پاکت و آجیل و خشکبار بیاضیان قرار گرفته است.

درباره فروشگاه بازار آجیل تهران

فروشگاه بازار آجیل تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله بازار تهران و پیدا کنید. فروشگاه بازار آجیل تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله بازار تهران به حساب می‌آید. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند خشکبار مهرداد احمدی، خشکبار حاج احمد آجیلی و خشکبار نمونه قرار دارند.

چطور به فروشگاه بازار آجیل تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه بازار آجیل تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خیام قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو خیام که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه بازار آجیل تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم سری به فروشگاه بازار آجیل تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه بازار آجیل تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های آجیل و خشکبار که در محدوده بازار آجیل واقع شده‌اند:

 • خشکبار مهرداد احمدی
  ری، برادران حاتمی، بین کریمی و محقق
 • خشکبار حاج احمد آجیلی
  صاحب جمع، بین خط ویژه و مهدویه
 • خشکبار نمونه
  صاحب جمع، پاساژ نو
 • آجیل و خشکبار اسلامی
  خیام، 15 خرداد، بین زرتشتیها و بازار کفاشها
 • سرای میرزا اسماعیل
  مصطفی خمینی، سید اسماعیل دوم، سید اسماعیل، چهل تن، بین برادران نیری و بازار غریبیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضا احمدی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار آجیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار آجیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار آجیل ندارد.
  neshan logo