info
عکس ایستگاه اتوبوس بهزیستی
category

ایستگاه اتوبوس بهزیستی محله خیابان دانشگاه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهزیستی

ایستگاه اتوبوس بهزیستی (ایستگاه اتوبوس) در محله خیابان دانشگاه اراک و خیابان دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله خیابان دانشگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و بازارچه سرداران و همچنین شیرینی فروشی سی گل، پیتزا آتبین Pizza Atbin، بانک تجارت، گل سی گل و اداره کل بهزیستی استان مرکزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهزیستی اراک

ایستگاه اتوبوس بهزیستی اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله دروازه شهرجرد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به دانشگاه بروید. ایستگاه اتوبوس بهزیستی اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس خرم را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهزیستی اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهزیستی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خانه سازی 1
  دانشگاه، غلامعباس سلیمانی، یادگار امام، بین طالبی و رستگاری
 • ایستگاه اتوبوس سوم هپکو
  شهیدان رجایی، نرسیده به مبارزان
 • ایستگاه اتوبوس سقاخانه
  بلوار قدس، کیانزاد
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار شهید شیرودی، بین قائمی زاده و حبیب ابن مظاهر
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعسر
  بلوار شهید شیرودی، بین میدان ولی عصر و نوزده دی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهزیستی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهزیستی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهزیستی ندارد.
  neshan logo