info
عکس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان
category

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان محله ارشاد، رشت

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان (اداره و سازمان دولتی) در محله ارشاد رشت و خیابان مرزمحله واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این اداره یکی از چهار اداره و سازمان دولتی در محله ارشاد رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید دیلمان و همچنین ساختمان خسروشاهی، گالری مبل راز، سازمان نظام مهندسی کشاورزی گیلان، شرکت آسانسور نوآوران فراز گستر و کانون کارشناسان رسمی دادگستری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  دینیار
  دوشنبه 17 خرداد ماه 1400

  سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان یک سازمان دولتی

  1

سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان واقع شده‌اند:

 • مرکز هشدار الکترونیک
  بلوار شهید انصاری، بین استاد معین و مکتب نرجس
 • حفاظت اطلاعات رشت
  بلوار ولیعصر، بزرگراه خرمشهر، بلوار شهدای گمنام، دریای 1
 • کمیته امداد منطقه ۳ رشت
  بلوار نماز، امداد
 • اداره ابیاری رشت
  کاج، وحدت
 • آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان گیلان
  بلوار نماز، امداد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط "iron_hashem " (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان ندارد.
  neshan logo