عکس فروشگاه شرین عسل
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه شرین عسل (محله تجریش، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شهرداری، نرسیده به صدف

موقعیت فروشگاه شرین عسل در محله تجریش تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه شرین عسل (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله تجریش تهران و خیابان شهرداری واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه زنجیره‌ای در محله تجریش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیماستان شهدای تجریش و بازار تجریش و همچنین ایستگاه تاکسی چهارراه پاسداران، هایدا، ساندویچی خانلری، فروشگاه خانه و کاشانه و پایگاه بیمارستان شهدای تجریش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو تجریش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


درباره فروشگاه شرین عسل

برای رفتن به فروشگاه شرین عسل باید به شهر تهران، محله تجریش و خیابان شهرداری بروید. فروشگاه شرین عسل یکی از فروشگاه‌های خوب محله تجریش به حساب می‌آید. فروشگاه ۷، شیرین عسل و شوروم نقشینه فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.


چطور به فروشگاه شرین عسل برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شرین عسل را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه شرین عسل نیز ایستگاه مترو تجریش است. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه شرین عسل مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه شرین عسل دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شهرداری، نرسیده به صدف


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه شرین عسل واقع شده‌اند:

 • فروشگاه ۷
  صبا، کریمی، گلستان
 • شیرین عسل
  ولیعصر، جعفری، بعد از اول
 • شوروم نقشینه
  (5.0)
  ولیعصر، ملکی، گیاهی
 • لوناوود
  (5.0)
  باهنر، بین آثار و صد و ده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه شرین عسل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه شرین عسل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه شرین عسل ندارد.
  neshan logo