info
عکس کمیته امام خمینی (اداره جنوب تهران)
category

کمیته امام خمینی (اداره جنوب تهران) محله نازی آباد، تهران

اداره و سازمان دولتی
5.0
1 رای

درباره‌ی کمیته امام خمینی (اداره جنوب تهران)

کمیته امام خمینی (اداره جنوب تهران) (اداره و سازمان دولتی) در محله نازی آباد تهران و خیابان سنگانه واقع شده است. این اداره یکی از هجده اداره و سازمان دولتی در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین سفره خانه آب و آتش، مسجد سید الشهدا، کارد استیل (پیتزا، پاستا، استیک)، سرای سنتی گل یخ و جزیره گوشت قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده کمیته امام خمینی (اداره جنوب تهران) واقع شده‌اند:

 • مرکز مهارت آموزی کوثر ۳
  بلوار شهید رجایی، مسجد امام رضا، اعلمی
 • رختشویخانه مرکزی خدمات شهرداری
  بلوار شهید رجایی، مسجد امام رضا، اعلمی
 • سیلوی شهید اسد زاده
  بلوار شهید رجایی، مرشدی
 • شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه
  بلوار شهید رجایی، صیادی، فروردین، بین اسکندری و طباطبایی
 • بنیاد حمایت از حقوق معلولان
  بلوار شهید رجایی، ناصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ولی نادری (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کمیته امام خمینی (اداره جنوب تهران) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کمیته امام خمینی (اداره جنوب تهران) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کمیته امام خمینی (اداره جنوب تهران) ندارد.
  neshan logo