info
عکس ایستگاه اتوبوس کارخانه قند
category

ایستگاه اتوبوس کارخانه قند اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کارخانه قند

ایستگاه اتوبوس کارخانه قند (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و بلوار امام رضا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک کارخانه قند، مسجد کارخانه قند، رستوران مجید، ساختمان اداری شرکت قند اصفهان و بانک تجارت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کارخانه قند اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس کارخانه قند اصفهان است که در قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام رضا قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کارخانه قند اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کارخانه قند اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کارخانه قند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه خوراسگان
  ارغوانیه، دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس سوارکاری
  ارغوانیه
 • ایستگاه اتوبوس مالک اشتر
  مالک اشتر، بین صداقت و سادات
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کارخانه قند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کارخانه قند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کارخانه قند ندارد.
  neshan logo