info
عکس ایستگاه اتوبوس هفده شهریور
category

ایستگاه اتوبوس هفده شهریور محله محله شهید مطهری، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هفده شهریور

ایستگاه اتوبوس هفده شهریور (ایستگاه اتوبوس) در محله محله شهید مطهری یزد و خیابان چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله محله شهید مطهری یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کوچه منبع آب و همچنین شرکت طبیعت سبز یزد، شیرینی سرای برگ شیرین، میدان خاتمی، تولیدی پوشاک ارغوان و سمساری رنگارنگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هفده شهریور یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس هفده شهریور یزد، شهر یزد، محله محله شهید مطهری است. این ایستگاه اتوبوس در چمران، بین میدان خاتمی و سلسبیل واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هفده شهریور یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هفده شهریور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی
  خرمشهر، بین خرمشهر 23 و اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی
  امام مهدی، بین میر طالبی پور و مهدی 19
 • ایستگاه اتوبوس شهید طهماسبی
  بلوار مدرس، بین آذر و آبان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هفده شهریور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هفده شهریور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هفده شهریور ندارد.
  neshan logo