info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی محله ایثار، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی (ایستگاه اتوبوس) در محله ایثار یزد و بلوار شهیدان اشرف، امامت، بلوار صیاد شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله ایثار یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع مسکونی لاله، ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی، مهد کودک و بوستان بینش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی یزد

در شهر یزد، محله ایثار ، ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهیدان اشرف، امامت، بلوار صیاد شیرازی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مسکونی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه شبنم
  طراوت، بین میدان ایثار و شبنم
 • ایستگاه اتوبوس میدان ایثار
  بلوار شهیدان اشرف، بین میدان ایثار و امامت
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه اطلسی
  خیابان تیمسار فلاحی
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور
  بلواردانشگاه، بین یاس و ملّاصدرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ندارد.
  neshan logo