info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر
category

ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر محله آذر یزدی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر

ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله آذر یزدی یزد و خیابان کوثر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله آذر یزدی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG کوثر و ایستگاه اتوبوس پمپ گاز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر یزد

در شهر یزد، محله آذر یزدی ، ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در کوثر، بین میدان امام حسین و وحدت واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی ایران را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار کوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هتل توریست
  بلوار دانشجو، دانشجو 49، بین دانشجو 47 و 51
 • ایستگاه اتوبوس دانشکده شهید صدوقی
  امام حسین، بلوار دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه خرمشهر
  باهنر، بین محمد جلال نور بالا و آذر یزدی 1
 • ایستگاه اتوبوس ستاره کویر
  باهنر
 • ایستگاه اتوبوس تربیت معلم
  بلوار دانشجو، نرسیده به دانشجو 48
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر ندارد.
  neshan logo