info
عکس ایستگاه اتوبوس جهان آرا
category

ایستگاه اتوبوس جهان آرا محله محله مریم آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جهان آرا

ایستگاه اتوبوس جهان آرا (ایستگاه اتوبوس) در محله محله مریم آباد یزد و بلوار علامه جعفری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله محله مریم آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرتضی علی (غلامی) و همچنین تابلو سازی خورشید، آموزشگاه رانندگی سلام، عکاسی سیمارخ، لوازم خانگی رفیعی و لوازم یدکی سبحان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهان آرا یزد

ایستگاه اتوبوس جهان آرا یزد در شهر یزد، محله محله مریم آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار علامه جعفری، بین علامه جعفری 35 و 37 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جهان آرا یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی طلوع واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جهان آرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید چمران
  خرمشهر، بین خرمشهر 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس شهید افشاری
  بلوار علامه جعفری، بعد از میدان علامه جعفری
 • ایستگاه اتوبوس رازقی
  امام رضا، بین امام رضا 39 و 41
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جهان آرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جهان آرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جهان آرا ندارد.
  neshan logo