info
عکس ایستگاه اهراب
category

ایستگاه اهراب محله اهراب، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اهراب

ایستگاه اهراب (ایستگاه اتوبوس) در محله اهراب تبریز و خیابان خیام واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله اهراب تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شفا و بازار ابزار قونقا و همچنین قنادی دقیق، فروشگاه پژو برادران، کافه خان سالار، مسجد ملاحسین و فروشگاه میلاد یدک ام وی ام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایستگاه اهراب تبریز

ایستگاه اتوبوس ایستگاه اهراب تبریز را می‌توانید در شهر تبریز، محله اهراب پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در خیام، بین مجلل و اهراب قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ایستگاه اهراب تبریز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو گارزان نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی شهر آرا قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ایستگاه اهراب تبریز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایستگاه اهراب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد بادکوبه ای
  بهار، شهید نوحه خوان
 • ایستگاه اتوبوس شریعتی تندرو
  امام خمینی، خط ویژه اتوبوس
 • ایستگاه اتوبوس تربیت معلم 130
  باهنر
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه قطران
  قطران، بلوار 22 بهمن (راه آهن)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اهراب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اهراب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اهراب ندارد.
  neshan logo