info
عکس بانک رفاه کارگران شعبه جمهوری
category

بانک رفاه کارگران شعبه جمهوری محله امیر آباد، یزد

بانک
5.0
2 رای

درباره‌ی بانک رفاه کارگران شعبه جمهوری

بانک رفاه کارگران شعبه جمهوری (بانک) در محله امیر آباد یزد و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این مکان یکی از هفت بانک در محله امیر آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان قلب افشار و همچنین داروخانه شبانه روزی ابن سینا، رستوران ملل، شیرینی هانی، کلینیک افشار یزد و آجیل سرای سلطانی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک رفاه کارگران شعبه جمهوری یزد

یکی از بانک‌های شهر یزد بانک رفاه کارگران شعبه جمهوری یزد است که در محله امیر آباد، قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان می‌توانید با شماره تلفن بانک رفاه کارگران شعبه جمهوری یزد 03535252506 تماس بگیرید. بانک رفاه کارگران شعبه جمهوری یزد را می‌توان از بانک‌های خوب محله امیر آباد برشمرد. صندوق تعاون روستایی ایرانیان، بانک سینا و بانک سامان بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم فعال است و شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

چطور به بانک رفاه کارگران شعبه جمهوری یزد برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. برای رسیدن به بانک رفاه کارگران شعبه جمهوری یزد شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس سینا پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان بهترین مسیر رسیدن به این بانک را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. یادتان باشد اگر به بانک رفاه کارگران شعبه جمهوری یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

در ادامه، اطلاعات دقیق بانک رفاه کارگران شعبه جمهوری یزد را برای شما قرار داده‌ایم. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک رفاه کارگران شعبه جمهوری واقع شده‌اند:

 • صندوق تعاون روستایی ایرانیان
  بلوار شهید مطهری، پاکنژاد، میهن 60
 • بانک سینا
  بلوار جمهوری اسلامی
 • بانک سامان
  انقلاب، انقلاب 92، بین بلوار جمهوری اسلامی و جهاد
 • مدیریت شعب بانک ملت استان یزد
  بلوار جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک رفاه کارگران شعبه جمهوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک رفاه کارگران شعبه جمهوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک رفاه کارگران شعبه جمهوری ندارد.
  neshan logo