info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان میرزا کوچک خان
category

ایستگاه اتوبوس میدان میرزا کوچک خان محله ایثار، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان میرزا کوچک خان

ایستگاه اتوبوس میدان میرزا کوچک خان (ایستگاه اتوبوس) در محله ایثار مشهد و بلوار مجلسی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ایثار مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار کلاه فروش‌ها و همچنین پخش ظروف یکبار مصرف علی، میدان میرزاکوچک خان، ایستگاه اتوبوس مجلسی 28، کارواش دوستان و دندانپزشکی دکتر حاتمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان میرزا کوچک خان مشهد

در شهر مشهد، محله ایثار ، ایستگاه اتوبوس میدان میرزا کوچک خان مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مجلسی شرقی، نرسیده به میدان میرزا کوچک خان است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان میرزا کوچک خان مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو مفتح است. همچنین آژانس حافظ را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان میرزا کوچک خان مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان میرزا کوچک خان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وحدت 14
  بلوار وحدت، بین وحدت 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه برق
  بلوار طبرسی جنوبی، بعد از بلوار شیخ صدوق
 • ایستگاه اتوبوس شهید علیمردانی 38
  بلوار شهید اسماعیل پور، شهید علیمردانی، بین علیمردانی 38 و 40
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع مجلسی
  بلوار طبرسی جنوبی، بین رسالت و بلوار مجلسی
 • ایستگاه اتوبوس میرزاکوچک خان ۱۶
  بلوار میرزا کوچک خان، بین میرزا کوچک خان 14 و 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان میرزا کوچک خان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان میرزا کوچک خان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان میرزا کوچک خان ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مجلسی شرقی، نرسیده به میدان میرزا کوچک خان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo