info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
category

ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین محله آذر یزدی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین

ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین (ایستگاه اتوبوس) در محله آذر یزدی یزد و خیابان امام حسین، کوثر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله آذر یزدی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سه راه تعاون، بانک صادرات، امداد سلامت یزد ، کارگزاری آگاه و اداره کل مدیریت بحران استان یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین یزد

در شهر یزد، محله آذر یزدی ، ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام حسین، کوثر است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی تلفنی ایران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان امام حسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اتفاقات
  باهنر، باهنر 23
 • ایستگاه اتوبوس آب منطقه ای
  بلوار دانشجو، بین دانشجو 42 و شهید دکتر فیاض بخش
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه خرمشهر
  باهنر، بین محمد جلال نور بالا و آذر یزدی 1
 • ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید
  بهشتی، شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس مرکز علمی کاربردی
  کوثر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین ندارد.
  neshan logo