info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان امیرالمومنین
category

ایستگاه اتوبوس میدان امیرالمومنین مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان امیرالمومنین

ایستگاه اتوبوس میدان امیرالمومنین (ایستگاه اتوبوس) در مشهد و بلوار امیرالمومنین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شارستان، بیمارستان و زایشگاه جواد الائمه و پاساژ رضا و همچنین زائرسرای فدک، ره باغ حضرت زهرا (س)، شب بازار طبرسی، میدان امر به معروف و مسجد حاج خاور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان امیرالمومنین مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس میدان امیرالمومنین مشهد است که در محله ناحیه ویژه رضوی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امیرالمومنین، بین میدان امر معروف و امیر المومنین 8 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان امیرالمومنین مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس وحدت قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان امیرالمومنین مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان امیرالمومنین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه عدالت
  بلوار مصلی، میدان عدالت
 • ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 6
  بلوار شهید کامیاب، بعد از زیرگذر شهید گمنام
 • ایستگاه اتوبوس مرکز بهداشت وحدت
  شهید نواب صفوی، میدان شهدای مسجد گوهرشاد - پنجراه، بعد از زیرگذر پنجراه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان امیرالمومنین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان امیرالمومنین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان امیرالمومنین ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار امیرالمومنین، بین میدان امر معروف و امیر المومنین 8
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo