info
عکس بوستان مادر و کودک (ارغوان)
category

بوستان مادر و کودک (ارغوان) محله کوهسار، تهران

پارک

درباره‌ی بوستان مادر و کودک (ارغوان)

بوستان مادر و کودک (ارغوان) (پارک) در محله کوهسار تهران و بزرگراه شهید بابایی، کوی شهید شهپریان، البرز 5 واقع شده است. این بوستان یکی از هشت بوستان در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه ولیعصر و همچنین پارک سنگی، شیرینی لادن، درمانگاه شبانه روزی زیتون، گل فروشی رزآلین و آزمایشگاه پزشکی زیتون قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان مادر و کودک (ارغوان) تهران

بوستان مادر و کودک (ارغوان) تهران در شهر تهران، محله کوهسار واقع شده است. اگر به دنبال آدرس دقیق این پارک هستید، به استان تهران، تهران، بزرگراه شهید بابایی، کوی شهید شهپریان، البرز 5 بروید. بوستان مادر و کودک (ارغوان) تهران یکی از بهترین مکان‌های تفریحی محله کوهسار است. جو گریل فود، رستوران حس توران و کافه رستوران لانجین از جمله فست فودها و رستوران‌های خوب در اطراف این پارک هستند. مراکز تفریحی دیگری که در محدوده بوستان مادر و کودک (ارغوان) تهران قرار دارند، برج میدان آزادی، برج میلاد و پردیس سینمایی قلهک هستند.

چطور به بوستان مادر و کودک (ارغوان) تهران برویم؟

برای رفتن به این پارک می‌توانید در جهت کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان مادر و کودک (ارغوان) تهران، ایستگاه اتوبوس ولایت است. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این پارک به شما کمک می‌کند. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم از نقشه نشان دریافت کنید. مثلاً اطلاعاتی مثل لوکیشن دقیق بوستان مادر و کودک (ارغوان) تهران روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این مکان روی نشان قابل مشاهده است.

تصاویری که در ادامه می‌بینید، مربوط به این پارک است. در ادامه می‌توانید آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان مادر و کودک (ارغوان) تهران را ببینید و به‌راحتی به این پارک بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد بوستان مادر و کودک (ارغوان)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  علیرضا کتی
  دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1403

  اسم این پوستان به نام مادر و کودک تعییر کرده است ۰


سایر پارک‌های که در محدوده بوستان مادر و کودک (ارغوان) واقع شده‌اند:

 • جنگل لویزان
  بابایی
 • بوستان خواجه نصیرالدین طوسی
  (2.2)
  زین الدین، دانشگاه، چهارم شرقی
 • بوستان جنگلی یاس فاطمی جنوبی
  (3.8)
  شهید صفایی فراهانی، بم
 • پارک نسترن
  (4.4)
  بزرگراه شهید بابایی، کوی شهید شهپریان، البرز 3، امام رضا
 • پارک سنگی
  (4.2)
  بزرگراه شهید بابایی، کوی شهید شهپریان، امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فاطمه (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 14 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان مادر و کودک (ارغوان) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 14 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان مادر و کودک (ارغوان) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان مادر و کودک (ارغوان) ندارد.
  neshan logo