info
عکس فروشگاه شایان
category

فروشگاه شایان محله ارشاد، رشت

درباره‌ی فروشگاه شایان

فروشگاه شایان (فروشگاه مبلمان) در محله ارشاد رشت و خیابان بهار ۱ واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه مبلمان در محله ارشاد رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید دیلمان و همچنین سازمان گردشگری و میراث فرهنگی گیلان، گالری مبل راز، پاچینی چیکا، شرکت آسانسور نوآوران فراز گستر و بانک ملت شعبه بلوار شهید انصاری قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شایان رشت

آدرس فروشگاه شایان رشت، شهر رشت، محله ارشاد و است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (01333753259) تماس بگیرید. فروشگاه شایان رشت را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله ارشاد به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، مبل پرنس، خانه آرمانی و مبلیران (شعبه رشت) هستند.

چطور به فروشگاه شایان رشت برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شایان رشت را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه شایان رشت مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه شایان رشت را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مبل و مبلمان که در محدوده فروشگاه شایان واقع شده‌اند:

 • مبل پرنس
  بلوار احمدزاده، بلوار شهید انصاری
 • خانه آرمانی
  بزرگراه خرمشهر، بین میدان ولیعصر و کاج
 • مبلیران (شعبه رشت)
  بلوار شهید انصاری، بین مسعود و فردوسی
 • مبل آراد
  بلوار شهید انصاری، بین پارس 1 و پیام
 • مبلمان طرحی برای زندگی 2
  بلوار شهید انصاری، بین ولی عصر و مهارت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رسول (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه شایان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه شایان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه شایان ندارد.
  neshan logo