info
عکس فروشگاه افق کوروش
category

فروشگاه افق کوروش محله شهرک استقلال، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه افق کوروش

فروشگاه افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان چهل متری عبیدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لبنیات سنتی صدیقی، بستنی سنتی صدیقی، ساندویچ آیدا، مجموعه ورزشی استقلال و تیپاکس قرار گرفته است.

درباره فروشگاه افق کوروش تهران

فروشگاه افق کوروش تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک استقلال و پیدا کنید. فروشگاه افق کوروش تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک استقلال به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه، فروشگاه رفاه تهرانسر و افق کوروش در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه افق کوروش تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افق کوروش تهران مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پارک لاله قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه افق کوروش تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه افق کوروش تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه افق کوروش واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
  (3.0)
  شاهد، رجایی، بین بهشتی و مرآتی
 • فروشگاه رفاه تهرانسر
  (3.8)
  شاهد، رجایی
 • افق کوروش
  (4.0)
  شاهد، بین رجایی و دستغیبب
 • فروشگاه زنجیره‌ای رفاه
  (3.8)
  پل بهشتی، بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیزاده (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه افق کوروش ندارد.
  neshan logo