info
عکس اداره تخلفات راهنمایی و رانندگی تهرانسر
category

اداره تخلفات راهنمایی و رانندگی تهرانسر محله شهرک دریا، تهران

پلیس راهنمایی و رانندگی
4.7
3 رای

درباره‌ی اداره تخلفات راهنمایی و رانندگی تهرانسر

اداره تخلفات راهنمایی و رانندگی تهرانسر (پلیس راهنمایی و رانندگی) در محله شهرک دریا تهران و خیابان صدف واقع شده است. این مرکز یکی از دو پلیس راهنمایی و رانندگی در محله شهرک دریا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره راهنمایی و رانندگی منطقه 21، گنج نامه تهرانسر، نانوایی سنگکی تنوری فاز5تهرانسر، فیکس خودرو و لوازم التحریر قرار گرفته است.
سایر مراکز پلیس راهنمایی و رانندگی که در محدوده اداره تخلفات راهنمایی و رانندگی تهرانسر واقع شده‌اند:

 • اداره راهنمایی و رانندگی منطقه 21
  (3.1)
  بلوار یاس، بین بلوار خزر و صدف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره تخلفات راهنمایی و رانندگی تهرانسر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره تخلفات راهنمایی و رانندگی تهرانسر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره تخلفات راهنمایی و رانندگی تهرانسر ندارد.
  neshan logo