info
عکس ایستگاه اتوبوس بهارستان
category

ایستگاه اتوبوس بهارستان محله اهرستان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهارستان

ایستگاه اتوبوس بهارستان (ایستگاه اتوبوس) در محله اهرستان یزد و خیابان شهید صدوقی جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله اهرستان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند جایگاه نخل اهرستان و عمده فروشی رنگ کوروش و همچنین هتل اطلس یزد، استخر شهید صدوقی یزد، کبابی آذربایجان، پلیس + 10 همافر و میوه فروشی طالبی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهارستان یزد

در شهر یزد، محله اهرستان ، ایستگاه اتوبوس بهارستان یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید صدوقی جنوبی، بین صدوقی 9 و 11 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس بهارستان یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی وحدت مکان قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهارستان یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان باهنر
  شهید صدوقی جنوبی، بین صدوقی 29 و 31
 • ایستگاه اتوبوس بهدشت
  شهید صدوقی جنوبی، بین میدان شهید باهنر و زهرا
 • ایستگاه اتوبوس شهید تندگویان
  بلوار جانباز، بین گلشن و زیرگذر ابوالفضل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهارستان ندارد.
  neshan logo