info
عکس ایستگاه اتوبوس سخاوت 12
category

ایستگاه اتوبوس سخاوت 12 محله امیر المومنین، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سخاوت 12

ایستگاه اتوبوس سخاوت 12 (ایستگاه اتوبوس) در محله امیر المومنین مشهد و خیابان سخاوت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله امیر المومنین مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ انقلاب و همچنین رستوران سخاوت، مطب دکتر سندگل، ساندویچ دوقلو ها، لبنیات سنتی کرمانی و نانوایی نبی زاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سخاوت 12 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس سخاوت 12 مشهد است که در محله امیر المومنین قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت، بین سخاوت 12 و 14 واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سخاوت 12 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس صاحب الزمان واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سخاوت 12 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس سخاوت 12

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  🇦​
  سه شنبه 29 فروردین ماه 1402

  مینی بوس ها دیر میان

  2

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سخاوت 12 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 7
  بلوار مفتح شرقی، بین شهید روحنده و میدان میامی
 • ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 6
  بلوار مفتح شرقی، شهید محور
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 25
  بلوار شهید آوینی، آوینی 39، گلبوی 24- شهید بهشتی 19، گلبو، بین گلبو 27 و 29
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مفتح
  بلوار مفتح شرقی، شهید محور، بین شهید محور 3 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سخاوت 12 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سخاوت 12 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سخاوت 12 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت، بین سخاوت 12 و 14
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo