info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ابوالفضل
category

ایستگاه اتوبوس میدان ابوالفضل محله آزادگان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ابوالفضل

ایستگاه اتوبوس میدان ابوالفضل (ایستگاه اتوبوس) در محله آزادگان یزد و خیابان آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله آزادگان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی دیلینگ دیلینگ و موزه پیشه های کهن و همچنین اسلایم یزد بست، حسینیه حضرت ابوالفضل (ع)، ابزار فروشی شیخ علیشاهی، گلزار شهدای خیرآباد و عیش آباد و اهرستان و میدان ابوالفضل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ابوالفضل یزد

ایستگاه اتوبوس میدان ابوالفضل یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله آزادگان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس آزادگان، بین میدان ابوالفضل و 1 آزادگان است. ایستگاه اتوبوس میدان ابوالفضل یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان ابوالفضل یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ابوالفضل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جهانفر
  شهید خلیل حسن بیگی، ارسلان، ارسلان 12
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  شهید صدوقی جنوبی، بین ولی عصر و بن بست 10
 • ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت خیرآباد
  شهید جوکار، بین سپیدار و ماندگاری
 • ایستگاه اتوبوس پارسیان
  شهید جوکار، شهید سید رضا پارسائیان، بین پوراکبر و خوشنود
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ابوالفضل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ابوالفضل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ابوالفضل ندارد.
  neshan logo