info
عکس ساختمان شماره 2 قوه قضاییه
category

ساختمان شماره 2 قوه قضاییه محله ارگ - پامنار، تهران

دادگاه
4.3
7 رای

درباره‌ی ساختمان شماره 2 قوه قضاییه

ساختمان شماره 2 قوه قضاییه (دادگاه) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان خیام، 15 خرداد واقع شده است. این مجتمع یکی از هشت دادگاه در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سیدالشهدا، تالار الماس، شمس العماره و بازار رضا و همچنین رستوران و چلوکبابی مسلم، کاخ موزه گلستان، مسجد ارگ، بازار طلا و جواهر ایران و تور پیاده روی رایگان تهران قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مجتمع‌های قضایی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو پانزده خرداد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مجتمع‌های قضایی که در محدوده ساختمان شماره 2 قوه قضاییه واقع شده‌اند:

 • دادگاه کیفری ۲ استان تهران
  (5.0)
  خیام، بهشت، بین انصاری و نوری
 • مجتمع قضائی امام خمینی
  (1.0)
  خیام، بین آجودان باشی و داور
 • دادسرای جرائم اقتصادی
  (5.0)
  خیام، بین آجودان باشی و داور
 • ساختمان کاخ دادگستری
  (2.8)
  خیام، صور اسرافیل
 • مجتمع قضایی ولیعصر
  (4.0)
  خیام، بهشت، بین انصاری و نوری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دانیل (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساختمان شماره 2 قوه قضاییه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ساختمان شماره 2 قوه قضاییه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساختمان شماره 2 قوه قضاییه ندارد.
  neshan logo