info
عکس فروشگاه شبرنگ
category

فروشگاه شبرنگ محله تختی، تهران

فروشگاه مواد غذایی
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه شبرنگ

فروشگاه شبرنگ (فروشگاه مواد غذایی) در محله تختی تهران و بزرگراه بعثت، بلوار شهید رجایی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه مواد غذایی در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارواش بخار بعثت، باربری ایران بار رضایی، نانوایی بربری، کارخانه چیت تهران و کافه شهرزاد قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شبرنگ تهران

فروشگاه شبرنگ تهران در شهر تهران، محله تختی و قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02155309707 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه شبرنگ تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله تختی به شمار آورد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند آبلیمو و ترشی فروشی ، عمده فروشی و خواربار فروشی قرار دارند.

چطور به فروشگاه شبرنگ تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شبرنگ تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بلورسازی قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه شبرنگ تهران ایستگاه مترو شهید بخارایی نیز قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه شبرنگ تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه شبرنگ تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه شبرنگ واقع شده‌اند:

 • آبلیمو و ترشی فروشی
  بزرگراه بعثت، بخارایی، فلکه یکم بخارایی، سوزنی
 • عمده فروشی
  بزرگراه بعثت، بخارایی، امیر حسینی
 • خواربار فروشی
  امیر غربی
 • فروشگاه شیرین عسل شعبه ی رجایی
  بلوار شهید رجایی، بشر حق
 • فروشگاه طیبی
  (5.0)
  بلوار دستواره، همدانی، بذرپاش، بین عرب و محرم رهبری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدیس (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه شبرنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه شبرنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه شبرنگ ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، بلوار شهید رجایی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه شبرنگ

  شنبه 08:00 تا 20:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 20:00
  دوشنبه 08:00 تا 20:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 20:00
  چهارشنبه 08:00 تا 20:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 20:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo