info
عکس mabnatelecom-fcp
category

mabnatelecom-fcp محله شهدا، اراک

درباره‌ی mabnatelecom-fcp

mabnatelecom-fcp (فروشگاه) در محله شهدا اراک و خیابان لقمان واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و نه فروشگاه در محله شهدا اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه آموزش و پرورش استان مرکزی و مجتمع تجاری فردوسی و همچنین پاساژ دیدار، دهکده کتاب، آموزشگاه موسیقی آوای دیدار، موبایل بل و کافه دل آرام قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده mabnatelecom-fcp واقع شده‌اند:

 • اکو هاشمی
  امام خمینی، پاسداران، بین سیدمجدالدین محمد سجادی و گذر آقا ضیاء الدین
 • فروشگاه هفت
  شهید بهشتی، عدالت - عضد، بین عضد 1 و 2
 • خانه شکلات
  بلوار امام خمینی، بین ابراهیم صابری و بلوار قائم مقام فراهانی
 • فروشگاه اسپرت سنتر
  بلوار امام خمینی
 • فروشگاه ورسای
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی mabnatelecom-fcp اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد mabnatelecom-fcp در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه mabnatelecom-fcp ندارد.
  neshan logo