info
عکس ایستگاه اتوبوس امام حسن مجتبی
category

ایستگاه اتوبوس امام حسن مجتبی محله گلستان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام حسن مجتبی

ایستگاه اتوبوس امام حسن مجتبی (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان یزد و خیابان طراوت واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله گلستان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران برگ سبز، سالن ورزشی گلستان، دبستان شیوا صبوری، تعمیرگاه دهقانی سانیج و پیتزا کلزونه پتوس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام حسن مجتبی یزد

ایستگاه اتوبوس امام حسن مجتبی یزد در شهر یزد، محله گلستان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس طراوت، بین میدان حضرت خدیجه و میعاد است. ایستگاه اتوبوس امام حسن مجتبی یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام حسن مجتبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ 4
  بلوار شهید انتظاری، گلستان
 • ایستگاه اتوبوس خیابان تندگویان
  بلوار شهیدان اشرف
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی
  بلوار شهیدان اشرف، امامت، بلوار صیاد شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس مرکز شهر
  بلوار شهیدان اشرف، بین شاهد و خیابان پژوهش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام حسن مجتبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام حسن مجتبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام حسن مجتبی ندارد.
  neshan logo