info
عکس ایستگاه اتوبوس پارس گاز
category

ایستگاه اتوبوس پارس گاز محله درکی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارس گاز

ایستگاه اتوبوس پارس گاز (ایستگاه اتوبوس) در محله درکی شیراز و خیابان صاحب الامر شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله درکی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG امیرکبیر، پژو روحی، دبیرستان شهید رجایی، بانک شهر و ابزار مدرن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارس گاز شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس پارس گاز شیراز، شهر شیراز، محله درکی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امیرکبیر، صاحب الامر شرقی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس پارس گاز شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو امیرکبیر قرار گرفته است. همچنین تاکسی تلفنی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارس گاز شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارس گاز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کشاورزی
  اصلاح نژاد، انقلاب اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان مطهر
  بلوار رحمت غربی، بین رحمت 5 و 7
 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی
  بلوار رحمت غربی، تقاطع بیست متری امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارس گاز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارس گاز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارس گاز ندارد.
  neshan logo