عکس مرکز رفاهی بانک ملی
مشاهده در نقشه نشان
category

مرکز رفاهی بانک ملی (محله کاشانک، تهران)

تالار پذیرایی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جهانبخش نژاد، سباری

موقعیت مرکز رفاهی بانک ملی در محله کاشانک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

مرکز رفاهی بانک ملی (تالار پذیرایی) در محله کاشانک تهران و خیابان کنارگذر سباری واقع شده است. این تالار یکی از پنج تالار پذیرایی در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه نقشه تهران و آوا سنتر و همچنین مجتمع رفاهی کوثر بانک ملی، باشگاه بانک ملی - کوثر، مجموعه آجودانیه، قهوه نگین آجودانیه و فروشگاه اینترنتی مدرن یدک (لوازم یدکی و قطعات اسپرت خودرو) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این تالار به ایستگاه مترو اقدسیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جهانبخش نژاد، سباری


سایر تالارهای که در محدوده مرکز رفاهی بانک ملی واقع شده‌اند:

 • تالار اقدسیه
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)
 • تلار تشریفات اقدسیه
  (4.0)
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، دوم شرقی
 • تالار پذیرایی صاحبقرانیه
  (4.0)
  پاسداران، موحد دانش - اقدسیه، بین یاسمن و قاسمی
 • تالار صاحب قرانیه
  (4.0)
  پاسداران، موحد دانش - اقدسیه، قاسمی
 • تالار میثاق
  (4.0)
  سباری، سیزدهم شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز رفاهی بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سالن عروسی تالار پذیرایی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز رفاهی بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز رفاهی بانک ملی ندارد.
  neshan logo