عکس تالار اقدسیه
مشاهده در نقشه نشان
category

تالار اقدسیه (محله کاشانک، تهران)

تالار پذیرایی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)

موقعیت تالار اقدسیه در محله کاشانک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

تالار اقدسیه (تالار پذیرایی) در محله کاشانک تهران و بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه) واقع شده است. این تالار یکی از پنج تالار پذیرایی در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نیکان (22 بهمن)، موزه نقشه تهران و برج اقدسیه و همچنین باشگاه تشریفات اقدسیه، فست فود هایدا، کافه قنادی درباری، رستوران محک و دفتر پیشخوان اقدسیه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این تالار به ایستگاه مترو اقدسیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)


سایر تالارهای که در محدوده تالار اقدسیه واقع شده‌اند:

 • مرکز رفاهی بانک ملی
  جهانبخش نژاد، سباری
 • تالار پذیرایی میثاق ۲
  (3.3)
 • تلار تشریفات اقدسیه
  (4.0)
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، دوم شرقی
 • تالار پذیرایی میثاق
  (4.0)
 • تالار پذیرایی ساصد
  (4.0)
  بزرگراه صدر، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شهید فخری زاده، صنایع، نرسیده به مهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی صنعتی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تالار اقدسیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سالن عروسی تالار پذیرایی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تالار اقدسیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تالار اقدسیه ندارد.
  neshan logo