عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش (محله شهیدان اشرف، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلواردانشگاه، بین میرداماد و خیابان استاد احمد آرام

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش در محله شهیدان اشرف یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش (ایستگاه اتوبوس) در محله شهیدان اشرف یزد و بلوار دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شهیدان اشرف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بُنلاد(هاپر مبل تهران)شعبه 2 و همچنین کافه پیانو، ایس پک، دنیای تفنگ بادی، مطب دکتر رضیه السادات طباطبائی و ساختمان فناوری دانشگاه یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش

ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله شهیدان اشرف بلوار دانشگاه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلواردانشگاه، بین میرداماد و خیابان استاد احمد آرام بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلواردانشگاه، بین میرداماد و خیابان استاد احمد آرام


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه پژوهش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرکز شهر
  بلوار شهیدان اشرف، بین شاهد و خیابان پژوهش
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 15
  بلواردانشگاه، ملّاصدرا، شانزدهم
 • ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی
  بلوار فلسطین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش ندارد.
  neshan logo