info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش محله شهیدان اشرف، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش

ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش (ایستگاه اتوبوس) در محله شهیدان اشرف یزد و بلواردانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله شهیدان اشرف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آیس پک، گل کارن، فروشگاه بزرگ موبایل ۷۷۷، کافه پیانو و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش یزد

ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله شهیدان اشرف قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلواردانشگاه، بین میرداماد و استاد احمد آرام بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه پژوهش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرکز شهر
  بلوار شهیدان اشرف، بین شاهد و پژوهش
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 15
  بلواردانشگاه، ملاصدرا، بین ملاصدرا 13 و 15
 • ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی
  بلوار فلسطین، نرسیده به طوبی
 • ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا
  بلواردانشگاه، ملاصدرا، بین ملاصدرا 1 و 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش ندارد.
  neshan logo